首頁 > Surge代理商 > VZH221M1ATR-0806S
影像僅供參考,以產品規格為準
VZH221M1ATR-0806S
型號描述:
220 μF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 10V POLAR
型號:
VZH221M1ATR-0806S
品牌:
Surge
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Capacitance
220 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
10 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Polarization
Polar
Ratings
Applications
General Purpose
Ripple Current @ Low Frequency
196 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
280 mA @ 100 kHz
Impedance
360 mOhms
Lead Spacing
Size / Dimension
0.315" Dia (8.00mm)
Height - Seated (Max)
0.268" (6.80mm)
Surface Mount Land Size
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)