首頁 > Surge代理商 > VES220M1HTR-0605S
影像僅供參考,以產品規格為準
VES220M1HTR-0605S
型號描述:
22 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 50V POLAR
型號:
VES220M1HTR-0605S
品牌:
Surge
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max)
0.217" (5.50mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
50 V
Ripple Current @ Low Frequency
51 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
71.4 mA @ 10 kHz