首頁 > Suntsu Electronics, Inc代理商 > SXT32419BB17-26.000M
影像僅供參考,以產品規格為準
SXT32419BB17-26.000M
型號描述:
26 MHz ±30ppm Crystal 19pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 26.000MHZ 19 PF SMD
型號:
SXT32419BB17-26.000M
品牌:
Suntsu Electronics, Inc
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
19pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
26 MHz