4131/MF50101V1-1000U-A99
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 50mm L x 50mm H Vapo-Bearing? 13.8 CFM (0.386m3/min) 2 Position Rectangular Connector
FAN AXIAL 50X10MM VAPO 12VDC
- 型號:
- 4131/MF50101V1-1000U-A99
- 品牌:
- Sunon Fans
數量:
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 50mm L x 50mm H
- Width
- 10.00mm
- Air Flow
- 13.8 CFM (0.386m³/min)
- Static Pressure
- 0.150 in H2O (37.4 Pa)
- Bearing Type
- Vapo-Bearing™
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Auto Restart
- Noise
- 30.7dB(A)
- Power (Watts)
- 840 mW
- RPM
- 5800 RPM
- Termination
- 2 Position Rectangular Connector
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)