首頁 > Sumida代理商 > CPFC805NP-100M05
影像僅供參考,以產品規格為準
CPFC805NP-100M05
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 100 MHz 4.5A DCR 15mOhm
共模扼流圈/過濾器
型號:
CPFC805NP-100M05
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.311" L x 0.295" W (7.90mm x 7.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
Current Rating (Max)
4.5A
DC Resistance (DCR) (Max)
15mOhm
Impedance @ Frequency
500 Ohms @ 100 MHz