CPFC74NP-PS03H2A25
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 160 MHz 2.5A DCR 120mOhm (Typ)
CMC 2.5A 2LN 300 OHM SMD
- 型號:
- CPFC74NP-PS03H2A25
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Vertical, 4 Gull Wing
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.374" L x 0.224" W (9.50mm x 5.70mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.200" (5.08mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- Current Rating (Max)
- 2.5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 120mOhm (Typ)
- Impedance @ Frequency
- 300 Ohms @ 160 MHz