CDRH8D43NP-150NC
- 型號描述:
15 μH Shielded Inductor 2.3 A 53mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 2.3A 53 MOHM SMD
- 型號:
- CDRH8D43NP-150NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 53mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 2.9A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 15 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.3 A