CDRH8D43NP-150NC
型號描述:
15 μH Shielded Inductor 2.3 A 53mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 2.3A 53 MOHM SMD
型號:
CDRH8D43NP-150NC
品牌:
Sumida America Components Inc.
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
53mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
2.9A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
15 µH
Current Rating (Amps)
2.3 A