CDRH74NP-330MC-B
- 型號描述:
33 μH Shielded Inductor 960 mA 170mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 960MA 170MOHM SMD
- 型號:
- CDRH74NP-330MC-B
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 170mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 33 µH
- Current Rating (Amps)
- 960 mA