CDRH74NP-221MC-B
型號描述:
220 μH Shielded Inductor 360 mA 1.17Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 220UH 360MA 1.17 OHM
型號:
CDRH74NP-221MC-B
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
1.17Ohm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
220 µH
Current Rating (Amps)
360 mA