CDRH74-470MC
- 型號描述:
47 μH Shielded Inductor 880 mA 260mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 47UH 880MA 260MOHM SMD
- 型號:
- CDRH74-470MC
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 260mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 47 µH
- Current Rating (Amps)
- 880 mA