CDRH6D28NP-6R0NC
型號描述:
6 μH Shielded Inductor 2.25 A 35mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD
型號:
CDRH6D28NP-6R0NC
品牌:
Sumida America Components Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
35mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
6 µH
Current Rating (Amps)
2.25 A