CDRH6D28NP-470NC
- 型號描述:
47 μH Shielded Inductor 800 mA 238mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 47UH 800MA 238MOHM SMD
- 型號:
- CDRH6D28NP-470NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 238mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 47 µH
- Current Rating (Amps)
- 800 mA