CDRH6D28NP-3R0NC
型號描述:
3 μH Shielded Inductor 3 A 24mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3UH 3A 24 MOHM SMD
型號:
CDRH6D28NP-3R0NC
品牌:
Sumida America Components Inc.
原廠包裝量:
1500
起訂量:1500 倍增量:1
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
24mOhm Max
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
3 µH
Current Rating (Amps)
3 A