CDRH6D28NP-180NC
- 型號描述:
18 μH Shielded Inductor 1.32 A 95mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 18UH 1.32A 95 MOHM SMD
- 型號:
- CDRH6D28NP-180NC
- Tolerance
- ±30%
- Size / Dimension
- 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 95mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 18 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.32 A