首頁 > Sumida代理商 > CDRH6D28NP-180NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH6D28NP-180NC
型號描述:
功率電感器 - SMD 18uH 1.32A
型號:
CDRH6D28NP-180NC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
1500
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
95mOhm Max
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
18 µH
Current Rating (Amps)
1.32 A