CDRH5D28NP-220NC
型號描述:
22 μH Shielded Inductor 900 mA 122mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 900MA 122 MOHM
型號:
CDRH5D28NP-220NC
品牌:
Sumida America Components Inc.
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
122mOhm Max
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
900 mA