CDRH5D18RNP-3R9NC
- 型號描述:
3.9 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.95 A 62.5mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR
- 型號:
- CDRH5D18RNP-3R9NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Tolerance
- ±30%
- Features
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 62.5mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 1.74A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Inductance
- 3.9 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.95 A