CDRH5D18RNP-3R3NC
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.2 A 52.5mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR
- 型號:
- CDRH5D18RNP-3R3NC
- Tolerance
- ±30%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 52.5mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 1.88A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Inductance
- 3.3 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.2 A