CDRH5D18NP-8R9NC
型號描述:
8.9 μH Shielded Inductor 1.25 A 116mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 8.9UH 1.25A 116 MOHM
型號:
CDRH5D18NP-8R9NC
品牌:
Sumida America Components Inc.
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
116mOhm Max
Inductance Frequency - Test
10 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
8.9 µH
Current Rating (Amps)
1.25 A