CDRH5D18NP-680NC
- 型號描述:
68 μH Shielded Inductor 430 mA 840mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 68UH 430MA 840MOHM SMD
- 型號:
- CDRH5D18NP-680NC
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 840mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 10 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 68 µH
- Current Rating (Amps)
- 430 mA