CDRH5D18NP-560NC
- 型號描述:
56 μH Shielded Inductor 500 mA 665mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 56UH 500MA 665MOHM SMD
- 型號:
- CDRH5D18NP-560NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±30%
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 665mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 10 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 56 µH
- Current Rating (Amps)
- 500 mA