首頁 > Sumida代理商 > CDRH5D18NP-180NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH5D18NP-180NC
型號描述:
功率電感器 - SMD 18uH 850mA
型號:
CDRH5D18NP-180NC
2000
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±30%
Size / Dimension
0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
210mOhm Max
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
10 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
18 µH
Current Rating (Amps)
850 mA