CDRH5D18NP-150NC
- 型號描述:
15 μH Shielded Inductor 970 mA 196mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 970MA 196MOHM SMD
- 型號:
- CDRH5D18NP-150NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Tolerance
- ±30%
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 196mOhm Max
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 10 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 15 µH
- Current Rating (Amps)
- 970 mA