首頁 > Sumida代理商 > CDRH5D18NP-101NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH5D18NP-101NC
型號描述:
100 μH Shielded Inductor 360 mA 1.2Ohm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 100uH 0.45A 1.13ohms
型號:
CDRH5D18NP-101NC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
1.2Ohm Max
Inductance Frequency - Test
10 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
100 µH
Current Rating (Amps)
360 mA