首頁 > Sumida代理商 > CDRH5D18NP-100NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH5D18NP-100NC
型號描述:
功率電感器 - SMD 10uH 1200mA
型號:
CDRH5D18NP-100NC
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
124mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
1.2 A