首頁 > Sumida代理商 > CDRH5D18BHPNP-3R3MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH5D18BHPNP-3R3MC
型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core Inductor 2 A 78mOhm Max 2424 (6060 Metric)
功率電感器 - SMD
型號:
CDRH5D18BHPNP-3R3MC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
2424 (6060 Metric)
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type
Drum Core
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
78mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
3.4A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
2424
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
3.3 µH
Current Rating (Amps)
2 A