CDRH5D16NP-220MC
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 800 mA 320mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 800MA 320MOHM SMD
- 型號:
- CDRH5D16NP-220MC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.220" L x 0.220" W (5.60mm x 5.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 320mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 950mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 800 mA