首頁 > Sumida Corporation代理商 > CDRH4D28NP-100NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH4D28NP-100NC
型號描述:
10 μH Shielded Inductor 1 A 128.3mOhm Max Nonstandard
型號:
CDRH4D28NP-100NC
品牌:
Sumida Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Material - Core
Ferrite
Inductance
10 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
1 A
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
128.3mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)