首頁 > Sumida代理商 > CDRH129HF-821MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH129HF-821MC
型號描述:
820 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 940 mA 824mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD
型號:
CDRH129HF-821MC
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
824mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
810mA
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.394" (10.00mm)
Inductance
820 µH
Current Rating (Amps)
940 mA