首頁 > Sumida代理商 > CDRH129HF-470MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH129HF-470MC
型號描述:
47 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.45 A 63mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD
型號:
CDRH129HF-470MC
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
63mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
3.6A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.394" (10.00mm)
Inductance
47 µH
Current Rating (Amps)
3.45 A