首頁 > Sumida代理商 > CDRH129HF-330MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH129HF-330MC
型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 53mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD
型號:
CDRH129HF-330MC
Tolerance
±20%
Features
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
53mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
4.25A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.394" (10.00mm)
Inductance
33 µH
Current Rating (Amps)
3.6 A