首頁 > Sumida代理商 > CDRH129HF-102MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH129HF-102MC
型號描述:
1 mH Shielded Inductor 780 mA 1.22Ohm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD
型號:
CDRH129HF-102MC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
1.22Ohm Max
Current - Saturation (Isat)
700mA
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.394" (10.00mm)
Inductance
1 mH
Current Rating (Amps)
780 mA