CDRH127NP-4R7NC
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Inductor 6.8 A 15.8mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 6.8A 15.8MOHM SM
- 型號:
- CDRH127NP-4R7NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- Tolerance
- -20%, +40%
- Size / Dimension
- 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 15.8mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 6.8 A