CDRH127NP-220MC
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 3.6 A 43.2mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 3.6A 43.2MOHM SMD
- 型號:
- CDRH127NP-220MC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 43.2mOhm Max
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 3.6 A