CDRH127NP-151MC
型號描述:
150 μH Shielded Inductor 1.42 A 280mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 150UH 1.42A 280 MOHM
型號:
CDRH127NP-151MC
品牌:
Sumida America Components Inc.
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
280mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
150 µH
Current Rating (Amps)
1.42 A