首頁 > Sumida代理商 > CDRH127NP-101MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH127NP-101MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 100uH 1.7A
型號:
CDRH127NP-101MC
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
220mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
100 µH
Current Rating (Amps)
1.7 A