CDRH127NP-100MC
型號描述:
10 μH Shielded Inductor 5.4 A 21.6mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 5.4A 21.6 MOHM
型號:
CDRH127NP-100MC
品牌:
Sumida America Components Inc.
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
21.6mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
5.4 A