首頁 > Sumida代理商 > CDRH127/LDNP-820MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH127/LDNP-820MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 82uH 2.4A
型號:
CDRH127/LDNP-820MC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
119mOhm Max
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
82 µH
Current Rating (Amps)
2.4 A