首頁 > Sumida代理商 > CDRH127/LDNP-2R4NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH127/LDNP-2R4NC
型號描述:
功率電感器 - SMD 2.4uH 10.3A
型號:
CDRH127/LDNP-2R4NC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Material - Core
Ferrite
Inductance
2.4 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
10.3 A
DC Resistance (DCR)
10.5mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)