首頁 > Sumida代理商 > CDRH127/LDNP-270MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH127/LDNP-270MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 27uH 4.2A
型號:
CDRH127/LDNP-270MC
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
41.6mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
27 µH
Current Rating (Amps)
4.2 A