CDRH127/LDNP-220MC
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 4.7 A 36.4mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 4.7A 36.4MOHM SMD
- 型號:
- CDRH127/LDNP-220MC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 36.4mOhm Max
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 4.7 A