CDRH127/LDNP-220MC
型號描述:
22 μH Shielded Inductor 4.7 A 36.4mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 4.7A 36.4 MOHM
型號:
CDRH127/LDNP-220MC
品牌:
Sumida America Components Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
36.4mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.315" (8.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
4.7 A