首頁 > Sumida代理商 > CDRH125NP-470MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH125NP-470MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 47uH 1.80A 0.058ohms
型號:
CDRH125NP-470MC
品牌:
Sumida
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
75mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.236" (6.00mm)
Inductance
47 µH
Current Rating (Amps)
1.8 A