首頁 > Sumida代理商 > CDRH125/LDNP-150MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH125/LDNP-150MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 15uH 4.00A 35.0ohms
型號:
CDRH125/LDNP-150MC
原廠包裝量:
500
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
DC Resistance (DCR)
35mOhm Max
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.236" (6.00mm)
Inductance
15 µH
Current Rating (Amps)
4 A