首頁 > Sumida代理商 > CDRH124NP-100MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH124NP-100MC
型號描述:
功率電感器 - SMD 10uH 4.5A 28ohms
型號:
CDRH124NP-100MC
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
28mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
4.5 A