CDRH104RNP-2R5NC
- 型號描述:
2.5 μH Shielded Inductor 6.1 A 10.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.5UH 6.1A 10.5MOHM SM
- 型號:
- CDRH104RNP-2R5NC
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- DC Resistance (DCR)
- 10.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 7.5A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance
- 2.5 µH
- Current Rating (Amps)
- 6.1 A