首頁 > Sumida代理商 > CDRH104RNP-100NC
影像僅供參考,以產品規格為準
CDRH104RNP-100NC
型號描述:
功率電感器 - SMD 10uH 3.8A
型號:
CDRH104RNP-100NC
品牌:
Sumida
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±30%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR)
35mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
4.4A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
3.8 A