CDEP15D90T150NP-6R8MC-100
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Inductor 13.5 A 5.5mOhm Nonstandard
FIXED IND 6.8UH 13.5A 5.5MOHM SM
- 型號:
- CDEP15D90T150NP-6R8MC-100
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- DC Resistance (DCR)
- 5.5mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 20.3A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.394" (10.00mm)
- Inductance
- 6.8 µH
- Current Rating (Amps)
- 13.5 A