CDEP147NP-120MC-125
- 型號描述:
12 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 8.5 A 13.31mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 12UH 8.5A 13.31MOHM SM
- 型號:
- CDEP147NP-120MC-125
- 品牌:
- Sumida America Components Inc.
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 13.31mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 8A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance
- 12 µH
- Current Rating (Amps)
- 8.5 A